b4PM

b4PM has been created as a response to a market need.

Many mature clients search for more than just a brand and preffer to work with “best in class” Project Managers nad Engineers.

Our customers are at the core of what we do, we want to develope and become better for them.

It is our relentless passion for finding a simpliest and most sufficient solution for every challenge our clients face durring the costruction process. We never start the sentence with the word “Problem” – we believe that the real value of our service lays in our coomunication standards, ethics and passion for quality.

Zespół b4PM

O sile naszego zespołu stanowią ludzie.
To dzięki nim oferujemy naszym Klientom usługi dostosowane do konkretnych wymagań.
Celujemy dokładnie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne, inżynierskie wsparcie skutkujące optymalizacją wydatków Klienta.

Sławomir Kapusta

Członek zarządu

Manager i Inżynier z umysłem humanisty. Jeden z założycieli i członek zarządu firmy b4PM.
Absolwent Kierunku Budowlano-Managerskiego na Wydziale Budownictwa Politechniki Wrocławskiej.
Certyfikowany Mediator i Negocjator po studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej. Studiował na University College Dublin oraz Londyńskim Evendine College. Ukończył Advanced Management Program (AMP) w Holandii I San Francisco (USA). Posiada Irlandzkie uprawnienia inżynierskie MIEI.
Posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe – zdobyte na projektach w Polsce, UK, Irlandii, Bułgarii i USA. Od ponad dekady specjalizuje się w obsłudze klientów sieciowych z obszaru retail. W latach 2010 I 2011 nominowany przez Europa Property jako profesjonalista roku w rejonie CEE.
Prywatnie Mąż, Ojciec Syna i trzech Córek.

Karol Konarski

Członek Zarządu

Architekt, inżynier i project manager z zamiłowania.
Uwielbia pracę z ludźmi, gdzie liczy się czas, jakość i profesjonalizm.

Jakub Buczkowski

Członek Zarządu

Jakub ma bogate doświadczenie w realizacji dużych obiektów jak biura, centra handlowe, hotele, zdobyte na różnych etapach realizacji Inwestycji.
Świadczy usługi doradztwa i wsparcia technicznego oraz nadzoru podczas procesu projektowania i realizacji inwestycji. Specjalizuje się w instalacjach elektrycznych i teletechnicznych. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej elektrycznej oraz jest licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości.

Maciej Rutkowski

Członek Zarządu

Doświadczony certyfikowany inżynier, konsultant i koordynator. Jeden z założycieli i członek zarządu firmy b4PM. Profesjonalista z 20-letnim stażem na technicznych stanowiskach i kierowniczych funkcjach w procesie inwestycyjnym w środowisku międzynarodowym.
Biegacz amator i entuzjasta motocykli.

Monika Klusiewicz

Project Manager

Monika dołączyła do zespołu b4PM w 2016. Jest Absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Monika zdobyła swoje 10-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji powierzchni biurowych i retailowych na różnych etapach realizacji procesu budowlanego.

Marlena Tokarska

Project Manager

Project Manger z wieloletnim doświadczeniem zdobytym u największych deweloperów przy budowie prestiżowych projektów (Warsaw Spire, Mokotów Nova, T-mobile Park czy Złota 44). Absolwent Wydziału Konstrukcji Budowalnych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Posiada uprawnienia budowalne w specjalności konstrukcyjno-budowalnej bez ograniczeń do kierowania robotami budowalnymi.

Karolina Michalska

Junior Project Manager

Cezary Chazan

Konsultant Instalacji Elektrycznych, Project Manager

Cezary jest absolwentem wydziału elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Posiada szerokie doświadczenie, które nabył podczas pracy w biurze projektowym, wykonawstwie, nadzorze i doradztwie technicznym.
Cezary posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Aneta Kusak

Administracja, asystent PM i QS

Mgr Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim. W b4PM zapewnia wsparcie administracyjne związane z bieżącą obsługą biura oraz przygotowaniem umów podwykonawczych, niezbędnej dokumentacji i kontrolą kosztów projektów retailowych.

Łukasz Marciniak

Konsultant Instalacji Sanitarnych, Project Manager

Hieronim Tatarek

Project Manager, Konstruktor

Agnieszka Kowalczyk

Partner, Project Manager

Klienci

Wybrane firmy, z którymi współpracowaliśmy.